Adres: Kıbrıs Freeport , TÜRKİYE    -    Mobil: 0533 860 71 87

 

[email protected]

" Takdir edilince değil , taklit edilince başarmışsın demektir ! " Albert Einstein

Temelleri 1990 yılında atılan Karpazklima Dış Ticaret , farklı sektörlerde değişimin hep bir adım önünde giderek , bölgesindeki coğrafik konumunun avantajlarıyla , faliyetlerinde hep en iyi olma yolunda hareket etmiştir . Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartları gözeten ve sürekli geliştirip hedef büyüten bir amaç gütmektedir . Hizmet verdiği tüm alanlarda sorumluluklarının farkında olan Karpazklima Dış Ticaret , sektörde öncü ve örnek olma vizyonuyla , emin adımlarla yoluna devam etmektedir .

Karpazklima Dış Ticaret 20 yılı aşkın bilgi ve deneyimi ile , bölgesinde tedarik ve dağıtım hizmetleri vermektedir .

Marka çeşitliliğimizdeki tüm ürünlerin sadece toptan ve " ülkelere göre yalnızca konteyner ölçekli " satışı yapılmaktadır .

Kurulduğu günden bugüne şirket politikamız , siz değerli müşterilerine yüksek kaliteli ürünleri uygun fiyatlara sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak olmuştur .

Firmamız %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır . Müşterilerimizden gelen tüm soru ve talepler titizlikle değerlendirilmekte ve mümkün olan en kısa sürede gerekli çalışmalar yapılıp , müşterilerimizin memnuniyeti sağlanmaktadır .

Karpazklima Dış Ticaret , dinamik , yenilikçi , sürekli değişen piyasa koşulları ve rekabet ortamında , şirket hedefleri doğrultusunda , tüm çalışanlarının gelişimini vede eğitimini sağlamaktadır .