Karpaz Klima
3°C
Mostly Clear
Gazimağusa

KARPAZKLİMA MÜHENDİSLİK

SUNNY TRIPOWER 5 ~ 9 kWa

 
    Kapasite (kWa)   
    5 ~ 9 kWa  

 

İnvertörler solar modüller tarafından üretilen doğru akımı, elektronik cihazlarımızı çalıştırmak için kullandığımız alternatif akıma (230 volt) çevirir. Ancak invertörler, basit dönüştürücülerden çok daha fazlasını yapar. Özünde çeşitli fotovoltaik sistemlerin çok işlevli kalbi sayılan invertörler aslında pek çok görev gerçekleştirir.

İnvertörler tüm fotovoltaik sistemi kontrol ederek maksimum performansı garanti eder ve işletme verilerini toplar. Şebekeye bağlı sistemlerde, invertörler gerektiğinde otomatik olarak şebeke bağlantısını keser ve şebeke beslemesine ara vererek şebekeyi aşırı yüklenmeden korur. Şebekesiz yedekleme sistemlerinde, invertörler elektrik kesintisinden sonra hemen devreye girerek kesintisiz elektrik sağlanmasını garanti eder.

  • SMA geniş ürün portföyü ve yenilikçi çözümleri barındıran bir inverter olup , kilowatt'tan ~ megawatt'a tüm boyutlardaki ihtiyaçlar için inverterler geliştirmekte ve üretmektedir .
  • Tek uzmanlık alanı inverter geliştirmek ve üretmek olan Alman menşeli firmanın dünya çapında 5000 ‘ in üzerinde çalışanı bulunmaktadır , bunların yaklaşık 1000 ’ i AR&GE mühendisi olarak görev yapmaktadır .
  • Dünya çapında pekçok ülkede servis istasyonu bulunmaktadır .
  • SMA dünya üzerinde 35.000 MW’tan fazla kuruluma sahiptir .
Okunma 1330 defa
Bu kategoriden diğerleri: SUNNY TRIPOWER 3 FAZ 10 ~ 17 kWa »

gorunum tasarim
Kıbrıs Girne Tüp Bebek