Karpaz Klima
13°C
Clouds
Gazimağusa

KARPAZKLİMA MÜHENDİSLİK

Hakkımızda

hakkimizda1990 yılında kurulan KARPAZKLİMA MÜHENDİSLİK  ;

İklimlendirme , havalandırma , ısıtma ve soğutma , alternatif enerji sistemleri , su arıtma ve yumuşatma sistemleri vede bunların altyapı sistemleri alanında mühendislik hizmetleri vermektedir .

Evleriniz , Ofisleriniz , Mağazalarınız , Otelleriniz , Tesisleriniz vede tüm kullanım alanlarınız , iklimlendirme , havalandırma , alternatif enerji , su arıtma ve yumuşatma çözümlerimizi hak ediyor !

Verimliliklerini arttırmak için zaman geçtikçe daha fazla yatırımcı kendi temel faaliyet alanına odaklanıyor . Enerji verimliliği , düşük ilk yatırım ve işletme maliyeti konularında iş ortaklarımız bize güveniyor .

Çünkü KARPAZKLİMA MÜHENDİSLİK size , enerjiyi daha güvenilir , daha verimli ve daha üretken kılan yenilikçi entegre çözümler sunarak eşsiz bir deneyim yaşatıyor .

İklimlendirme , havalandırma , alternatif enerji , su arıtma ve yumuşatma alanlarında mevcut ihtiyaçlara , yaratıcı , yenilikçi , güvenilir , kesintisiz ürün ve hizmet kalitesi sunarak , müşterilerimizin ihtiyaçlarına kalıcı değerler katıyoruz .

MİSYON

Teknolojik gelişmeler çerçevesinde , uzmanlığı benimsemiş , çevreye duyarlı , kaliteden ödün vermeden ve minumum maliyetlerle maksimum verim alarak müşterilerimize hizmet veren yapımızı , sürekli güncel tutmak misyonumuzdur .

VİZYON

KKTC ' de sektörünün ortak değerlerini oluşturacak , kalıcılığı sağlayacak , güven ve verimlilik esasına dayanan , hizmet kalitesinde sınırları zorlayan , faliyet alanlarındaki sistemleri sürekli geliştiren bir firma olma hedefi ile sektöre yön verecek şekilde , gereklerini yerine getirmek vizyonumuzdur .

gorunum tasarim