Karpaz Klima
19°C
Clear
Gazimağusa

KARPAZKLİMA MÜHENDİSLİK

Su Arıtma ve Yumuşatma Sistemleri

kurumsal 1920x333

Sürdürülebilirlik ve yenilik A.O. Smith tarihini belirleyen anahtar kelimeler olmuştur . Üretim ve uygulama düzeyine yenilikçi bir anlayışla yaklaşan A.O. Smith pazardaki lider konumunu sürdürmektedir . Bu anlayış , üretimde kullanılan malzemeler ve bileşenlerin seçiminden nihai ürün verimine kadar tüm süreci kapsar .

Kalite

1874 yılında ABD’nin Milwaukee şehrinde kurulan A.O. Smith , 145 yıl ‘ dan uzun bir süredir müşterilere sıcak su dağıtmaya odaklanmış ; bugün de dünya çapında hizmet veren , nitelikli su ısıtma , su depolama ve su arıtma ürünlerinin öncü üreticisidir . A.O. Smith Su Teknolojileri dünya ‘ da olduğu gibi Kıbrıs ‘ ta da su arıtma ekipmanlarında en üstün kaliteyi , yüksek seviyede teknik destek ile bir arada sunmayı prensip edinmiştir .

Şirketin üst düzeyde uzmanlık sahibi teknik personeli sürekli olarak yeni gelişmeleri takip edip, araştırmalar yaparak üretim kalitesinin ve kapasitesinin devamlı arttırılmasına olanak tanımaktadır . Bu durum , kalitenin sürekli olarak artmasına rağmen masrafların makul düzeylerde tutulabilmesinin anahtarıdır .

Yeni Teknolojiler

A.O. Smith Su Teknolojileri kurulduğu günden bu yana sürekli yeni teknolojilerin arayışı içerisinde olmuştur . Şirketimiz ters osmoz , su yumuşatma , iyon giderme , nihai arıtma sistemleri gibi en etkili çözümleri bulmayı hedef almıştır . Satış ve pazarlama alanındaki hedefimiz , yeni teknolojileri ve ekipmanları müşterilerimize sunmaktır. Amacımız, müşterilerimizin gereksinimlerini karşılayacak en uygun çözümleri belirlemek ve müşterilerimizin yeni teknolojiler hakkındaki bilgilerini güncel tutmak için ihtiyaç duyulan süreci geliştirmektir . Ana hedefimiz , müşterilerimizin ihtiyaç duydukları doğru çözümleri en uygun fiyatla sunmaktır . Müşterilerimize kendi markalarımız ve ithal ürünlerden oluşan geniş ürün gamımızla en üstün kaliteyi sunmaktayız .

KONU İLE İLGİLİ DAHA DETAYLI BİLGİYE ONLINE SATIŞ MAĞAZAMIZI ZİYARET EDEREK ULAŞABİLİRSİNİZ...

www.aosmithcyprus.com

gorunum tasarimKıbrıs Tüp Bebeğim

Kıbrıs Girne Tüp Bebek

Cyprus Kyrenia IVF Center

Kıbrıs Mobilya Mağazası - SIRDAŞ