Karpaz Klima
34°C
Clouds
Gazimağusa

KARPAZKLİMA MÜHENDİSLİK

( - 40 ) Şok Donma Odaları

  Soğutma Soğutma (KW)
  icon-energylabel N -A kapasiteye göre değişken   

 

 

 Gıdaların ve bozulabilir malların üretimi ile tüketimi arasındaki en kritik süreç soğuk hava deposu ve soğuk oda ' dır . Soğuk depolama sürecinin kalitesi gerek üreticiyi , gerek aracıları , gerekse tüketiciyi doğrudan ilgilendirir . Bu yüzden soğutma sektörü ciddiyet , süreklilik ve sorumluluk gerektirir . 

 

Her türlü proje ile sınırsız kapasitede soğuk hava deposu tesisi çözümlerine olanak veren bir üretim şeklidir . Soğuk hava deposu panelleri ile istenilen ölçülerde soğuk depo hacimleri ve ürün işleme alanları oluşturulabilmektedir . Prefabrik betonarme veya çelik konstrüksiyon karkas altına kurulan soğuk depo panellerini koruma amaçlı herhangi bir ikinci dış duvara gerek yoktur . Panellerimiz dış ortama dayanıklıdır .

 

Bu tesislerde her soğuk oda ' ya özel soğuk hava deposu cihazları düşünülebildiği gibi merkezi sistem soğutma projeleri de tarafımızdan anahtar teslim uygulanabilmektedir . Bu tip uygulamalara örnekler ; et işleme tesisleri , tavuk işleme tesisleri , balık işleme tesisleri , sebze ve meyve işleme tesisleri olarak gösterilebilir . Bu tesislerde ürünler belli işlemlerden geçirilir ve daha sonra ürününe göre hızlı soğutma veya şoklama  işlemlerine tabi tutularak sevkiyat zamanını beklemek üzere soğuk depolarda ve donmuş ürün muhafaza depolarında muhafaza edilir .

Bu tip depolar her ölçüde üretilebildiği için her türlü mekanınız için , her türlü ihtiyacınıza cevap verilebilmektedir .

 

Üretimi tüketime bağlayan bu zinciri sağlamlaştırmak için KARPAZKLİMA  üç ana noktaya odaklanmıştır .

1.  Yüksek teknolojili , uzun ömürlü ve enerji tasarruflu sistemler kurmak .

2.  Projelendirme , Montaj ve Servis ' te etkin müşteri memnuniyeti sağlamak .

3.  Uzaktan izleme sistemleri ile etkin soğuk hava deposu işletimi sağlamak .

 

 

Okunma 3556 defa

gorunum tasarim