Karpaz Klima
34°C
Clouds
Gazimağusa

KARPAZKLİMA MÜHENDİSLİK

( Aqua Ac Clean ) ile tanışın ! ...

Sizlere sunduğumuz bu eşsiz deneyimi yaşamanızı öneririz .

Hiçbir şey sağlığınızdan ve soluyacağınız kaliteli havadan daha değerli olamaz .

Tercih sizindir ...

 

Aqua Ac Clean Nedir ? ;

Özel olarak tasarlanmış akrobatik ekipmanlarla , antibakteriyel ve organik ilaçlarla yapılan detaylı temizlik ile ; klimanızın önce filtrelerinde , sonrasında da iç aksamlarında biriken tozların , zaman içerisinde oluşturduğu ortam nedeniyle , kendilerine yaşam alanı bulan bakteriler ve patojenler yok edilir . Rahatsız edici kokular ortadan kalkar ve ferah , hijyenik , kaliteli hava solumanızı sağlar . Kullanılan ilaçların tümü CE belgeli antibakteriyel ve organik ürünlerdir .

 


Uygulama Sonrası Kazanımlarınız ;

  • Aqua Ac Clean , klimanızın içerisinde biriken bakterileri ve patojenleri ortadan kaldırır , kötü kokuları yok eder . 
  • Aqua Ac Clean , klimanızın , temiz , sağlıklı hava vermesini ve optimum performans ile öncesine oranla daha ekonomik çalışmasını sağlar , böylece temizlik sonunda , cihazınız belli oranda elektrik tasarrufu da yapmaya başlar .
  • Aqua Ac Clean , ile temizlik yapılırken kullanılan antibakteriyel ilaçların benzersiz formülü sayesinde altı ( 6 ) aylık koruma sağlanmış olur .
  • Aqua Ac Clean , ile kullanılan temizlik ürünleri biyolojik olarak çözülür şekilde formüle edilmiştir , çevreye negatif etki bırakmaz , çevreyi kirletmez . 
  • Aqua Ac Clean , ile yapılan temizliğin sonunda en büyük kazanımınız ( Legionella Pneumophila isimli ) bakterinin neden olduğu , nadir fakat ciddi bir akciğer enfeksiyon hastalığına yakalanma riskinizin ortadan kalkmış olmasıdır .

gorunum tasarim