Karpaz Klima
23°C
Clear
Famagusta

KARPAZKLİMA ENGINEERING

Hakkımızda

hakkimizda1990 yılında kurulan KARPAZKLİMA MÜHENDİSLİK , iklimlendirme , havalandırma , ısıtma ve soğutma altyapı sistemleri , alternatif enerji sistemleri vede mühendislik alanında hizmet vermektedir .

Binalarınız yaratıcı iklimlendirme çözümlerimizi hak ediyor !

Verimliliklerini arttırmak için zaman geçtikçe daha fazla yatırımcı kendi temel faaliyet alanına odaklanıyor . Enerji verimliliği , düşük ilk yatırım ve işletme maliyeti konularında iş ortaklarımız bize güveniyor , çünkü KARPAZKLİMA MÜHENDİSLİK size enerjiyi daha güvenilir , daha verimli ve daha üretken kılan yenilikçi entegre çözümler sağlamak için eşsiz bir deneyim sunuyor .

İklimlendirme alanında müşteri ihtiyaçlarına yaratıcı , yenilikçi , güvenli , kesintisiz ürün ve hizmet kalitesi sunarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına kalıcı değerler sunuyoruz .

MİSYON

Amacımız teknolojik gelişmeler çerçevesinde , tamamen uzmanlık ve kaliteyi benimseyen bir firma olarak müşterilerimize verimli , çevreye duyarlı kaliteden ödün vermeden minumum maliyetlerle hizmet sunmaktır .

VİZYON

KKTC'de sektörünün ortak değerlerini oluşturacak , kalıcılığı sağlayacak , güven ve verimlilik esasına dayanan hizmet kalitesi ile kurulan sistemleri sürekli geliştiren bir firma olma hedefi ile sektöre yön verecek konumun gereklerini yerine getirmek .

gorunum tasarim
Kıbrıs Girne Tüp Bebek